Т. 0-500-200-888   

ВИБІР ШАФИ-КУПЕ

Найбільшою перевагою в шафах-купе, являються розсувні двері, завдяки яким використовується мінімум простору. Такий підхід дозволяє зекономити простір в будь якому приміщенні і встановлювати шафи-купе безпосередньо близько від інших об’єктів.
Особливий акцент в шафі-купе ставиться на систему розсувних дверей. Безпосередньо завдяки розсувній системі, шафи-купе стають такими компактними і зручними. В якості комплектуючих використовуються роликові механізми, які розраховані на декілька десятків тисяч безперешкодних розсувань дверей. Завдяки таким досконалим механізмам, двері в шафах-купе пересуваються плавно і безшумно. При цьому виробники, в першу чергу, приділяють увагу надійній якісній фурнітурі і матеріалу. Можливість гармонійно вписатись в інтер’єр і створити стиль приміщенню, зробило шафу-купе цінним арт-об’єктом. По справжньому широкі можливості оформлення в поєднанні з побажаннями клієнтів утворюють цікавий процес створення індивідуальної шафи-купе.
ГАРДЕРОБНА

На даний час індивідуальні гардеробні стають все більш популярними. Гардеробна дозволяє організувати зберігання одягу та різноманітного домашнього приладдя, побутових предметів і спортивного знаряддя з максимальною зручністю та комфортом для вас. Вдало розроблений проект і різноманітна фурнітура та аксесуари надають відчуття того, що кожна річ на своєму місці. А зовнішній вигляд підкреслить індивідуальність та стиль вашого житла. Гардеробні кімнати можна робити як з плит дсп, масиву деревини, так і сучасних алюмінієвих систем, які можуть змінювати свою конфігурацію по бажанню в будь який час.


РАДІУСНІ ШАФИ-КУПЕ

Радіусні шафи-купе це сучасний напрямок в створенні корпусних меблів. Увігнуті та випуклі шафи-купе ідеально впишуться в будь який інтер’єр.
Радіусні шафи-купе, випуклі і увігнуті шафи створюються індивідуально під вашу планування. Використовуючи радіусні двері-купе, ми можемо втілити в життя самі сміливіші ідеї, тепер ми маємо можливість отримати неочікувані форми, які для сучасних шаф-купе були неможливі. Радіусні шафи-купе демонструють елегантність і вищий клас в науці шаф-купе. Нижче розміщено фотографії радіусних шаф-купе, щоб ви могли оцінити переваги цієї технології.

ДИТЯЧІ ШАФИ-КУПЕ

Усі батьки мріють, щоб у їхньої дитини була зручна, красива і індивідуальна шафа. Діти творчі натури, тому довколишній світ і предмети які їх оточують, в тому числі і меблі, повинні відповідати дитячій особистості. Для дитини шафа-купе повинна бути – Безпечна, Екологічна, Ергономічна, та Розвиваюча фантазію, наприклад можна на шафі-купе малювати різноманітні малюнки та використовувати різноманітні декорації, адже наші Діти заслуговують найкращого.
КУТОВІ ШАФИ-КУПЕ

Кутові шафи-купе можна встановити в приміщеннях де недуже багато місця. Раціональне використання кутів та заокруглень в квартирі дозволить значно зекономити місце. Індивідуальний декор в поєднанні з вмістимістю кутової шафи-купе та інтер’єр квартири створять комфорт і гармонію. Використання сучасних екологічних декорацій в оформленні : шкіра, МДФ, вітражі, тканини, акрилове скло, різноманітні малюнки створює неповторний дизайн. Хоча кутові шафи-купе можна використовувати і в більш широкому спектрі.

ШАФИ-КУПЕ З МАСИВУ ТА ШПОНУ ДЕРЕВА

Сьогодні завдяки сучасним технологіям можна отримати високоякісний екологічний продукт масив деревини та шпон деревини.
Якщо хочеться відчути дерево на дотик і бачити як грає текстура дерева на поверхні злаковим покриттям, то вибір за шпоновою або дерев’яною шафою-купе. Краса та екологічність це шафа-купе з шпону або масиву дерева.


Ми виготовляємо шафи-купе, кухні та інші меблі на замовлення за індивідуальним проектом в Івано-Франківську, та Івано-Франківськії області (Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач)