Кухні із масиву дерева

від: 15000 грн/м
від: 14000 грн/м
від: 15000 грн/м
від: 15000 грн/м
від: 13000 грн/м
від: 14000 грн/м
від: 13000 грн/м
від: 14000 грн/м
від: 14000 грн/м
від: 13000 грн/м
від: 13000 грн/м
від: 13500 грн/м

Порахувати вартість кухні

Заповніть онлайн-форму та отримайте орієнтовну ціну кухні

Кухні з масиву дерева популярні та мають попит, навіть при наявності на ринку аналогів із більш сучасних та недорогих матеріалів. Натуральні кухонні гарнітури успішно конкурують з МДФ і ДСП завдяки зносостійкості, довговічності та красивому зовнішньому вигляду. Масив дерева використовується при відділенні невеликих і відкритих приміщень, а також при облаштуванні компактних кухонь.

Види кухонь із масиву

Що ж таке масив дерева і чим він відрізняється від інших деревних матеріалів, які застосовуються при виробництві меблів? Це цільне дерево, висушені та оброблені дошки, бруси, полотна. Буває ще клеєний масив, коли шматки, залишки деревини склеюються між собою. Але і в тому, і в іншому випадку використовується якісна натуральна деревина, а не відходи дерев, як, наприклад, в МДФ.

Кухні з масиву бувають двох видів:

  • і фасад, і корпус із цільного дерева;
  • фасад із цільного дерева, а корпус — із МДФ.

Дерев'яні кухні підходять як для просторих інтер'єрів, так і для невеликих приміщень. Щоб гарнітур виглядав виграшно навіть на маленькій площі, важливо правильно вибрати колір та конфігурацію. Наприклад, кутова кухня з масиву в білому або бежевому кольорі ідеально впишеться у маленьку кухню.

Обробка дерев'янних фасадів та колір

Кухні з масиву обробляються різними покриттями: прозорими, напівпрозорими та непрозорими. У першому випадку матеріал тонується морилкою, а зверху покривається прозорим захисним лаком. В результаті зберігається малюнок, текстура, а іноді і колір натурального дерева. Лак захищає фасади від забруднень, вологи та вбирання запахів. Він може бути матовим або глянцевим, краще на поліуретановій основі, ніж на водяній. Лакове покриття потребує реставрації через 5-7 років.

Якщо матеріал покривають і полірують водовідштовхувальним воском або олією, то поверхня виглядає привабливо, приємна на дотик. Але вона боїться жиру, вбирає вологу та запахи.

Фінальний колір кухні залежить від дерева та тонування. Можна підібрати тонування в колір матеріалу, а можна кардинально змінити його. Наприклад, світлий ясен пофарбувати під темний горіх, а дуб під черешню.

Чому натуральна деревина до цього часу популярна?

Масив дерева вигідно відрізняється від інших матеріалів, що використовуються у виготовленні кухонних меблів. Чим саме? Давайте розберімося:

  • Унікальна естетика.

    Дуб, сосна, горіх та інші породи дерева мають оригінальний неповторний рисунок. Особливості текстури дерева дозволяють створювати унікальні фасади, що не мають аналогів.
  • Екологічна безпечність.

    Кухні з маси дерева не виділяють токсичні речовини навіть при сильному нагріві.
  • Довговічність.

    При дотриманні правил догляду кухонні гарнітури з натурального дерева прослужать 50 і більше років. Правильно висушений і оброблений матеріал не боїться вологи, перепадів температури та вологості.

Окремо слід підкреслити високу ремонтопридатність меблів з масиву дерева. Незначні потертості, сколи, пошкрябини та інші пошкодження легко усуваються, а колір, який з часом втрачає блиск, можна відновити за допомогою лаку чи мастики.

Ціна на кухні з масиву висока, що на це впливає?

Вартість таких моделей вище, ніж у кухонних гарнітур зі штучних матеріалів. Це обумовлено складністю обробки деревини, а також більшою тривалістю виробництва. Крім того, маса дерева набагато важче ДСП або МДФ, що вимагає використання дорожчої та міцної фурнітури. Вартість виготовлення залежить від розмірів, породи та інших параметрів.

З яких порід роблять кухні з масиву дерева?

Частіше всього застосовують наступні породи:

  • Дуб.

    Це один із самих довговічних, надійних і дорогих твердих сортів. Він відмінно просушується і не деформується, добре піддається окрасу і лакуванню.
  • Ясен.

    По своїм властивостями ця порода практично не уступає дубу, але має світліший відтінок. Ясен не розтріскується і відмінно гнеться (після розпалювання), що дозволяє створювати фасади будь-яких форм.
  • Липа.

    Це порода середньої щільності, що володіє високою пластичністю і м'якістю.

Крім того, кухонні гарнітури виготовляють із берези, горіха, красної вільхи та вишні.

«HOMEMEBLE» займається виготовленням дерев'яних гарнітур. Ми робимо шафи, тумби та фасади під замовлення, використовуємо натуральні матеріали. Являємось безпосередніми виробниками й гарантуємо заявлену якість меблів.

Формат співпраці «під ключ» означає, що вся робота – початок від проєктування кухні з масиву, закінчення виробництва, доставленням та збіркою – виконуємо ми. Це є запорукою високої якості та оперативності виконання замовлень. На всі роботи надається гарантія. 

Ви можете замовити кухню з масиву будь-якої комплектації та розміру. Потрібна думка спеціаліста? Замовте консультацію у нас на вебсайті. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.