Кухні з фасадом в алюмінієвій рамці

від: 10000 грн/м
від: 10500 грн/м
від: 10500 грн/м
від: 10500 грн/м
від: 10500 грн/м
від: 10000 грн/м
від: 10000 грн/м

Порахувати вартість кухні

Заповніть онлайн-форму та отримайте орієнтовну ціну кухні

Кухня з алюмінієвим профілем. Що потрібно знати про фасади для кухні в алюмінієвій рамці

Алюміній – відносно недорогий матеріал, гігієнічний, міцний та довговічний. Його часто використовують там, де потрібна стерильність — поверхня має антибактеріальні властивості. Саме тому кухні з фасадами в алюмінієвому профілі мають велику популярність.

За формою рамка може бути будь-яка — іноді це майже непомітне тонке окантування, іноді — широкий молдинг. У разі алюмінієве обрамлення виконує ще й декоративну функцію.

Рамки з алюмінію для фасадів відрізняються широким списком переваг:

  • Через невелику вагу алюмінію такі дверцята набагато стійкіші, ніж ті, для рамок яких використовувалося дерево або сталь. Крім того, через те, що на фурнітуру і кріплення припадає менша вага, алюмінієві фасади більш зносостійкі.
  • Алюміній є найбільш гігієнічним матеріалом, що дуже важливо для використання на кухні.
  • Рамка стійка до води та механічних пошкоджень: не іржавіє і не дряпається.
  • Краї фасадів надійно захищені від механічних пошкоджень та сколів – найчастіших пошкоджень для неокантованих поверхонь.
  • Пластикова плівка не відшаровується і не пузириться, тому що рамка запобігає попаданню вологи та крапель жиру.
  • Як основа для таких фасадів можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали: ДСП або МДФ, скло, панелі МДФ із пластиковою плівкою. Вибирайте основу залежно від своїх уподобань та бажаного стилю кухні.

Ми використовуємо якісні фасади з алюмінієвою рамкою

Кухонні фасади, в основі яких лежить алюмінієвий профіль, є власне алюмінієвою рамкою з укладеним у неї наповненням: МДФ, пластик, скло, дерево. Фасади на основі алюмінієвого профілю з наповненням зі скла або пластику найбільше підходять до кухні в стилі модерн або хай-тек.

Для виробництва кухонь з алюмінієвою рамкою ми використовуємо спеціальний алюміній у місцях контакту з їжею. Наші алюмінієві рамки мають спеціальний спав алюмінію, що має допуски санітарних норм, без оксиду металу, а також без виділення фенольних смол при нагріванні фасаду кухні.

Наші кухонні фасади в алюмінієвому профілі мають максимальну довговічність, забезпечену металевим каркасом, не бояться вологи та високих температур, не бояться механічних пошкоджень.

Біла кухня в алюмінієвій рамці. Алюмінієва рамка на кухні — стиль та гарантія довговічності

Кухонні фасади, в основі яких лежить профіль з алюмінію, зазвичай є металевою рамкою, в яку може бути укладено будь-яке наповнення: скло, МДФ, ротанг або пластик. Такі фасади часто прикрашають сучасні кухонні гарнітури та надають їм естетичного та стильного зовнішнього вигляду. Як правило, рамка з алюмінію виконує у таких конструкціях роль каркасу. Профіль із наповненням зазвичай кріпиться до корпусу за допомогою петель.

Завдяки спеціальній обробці поверхня рамки має гарний матовий відтінок. Орні та відкидні фасади навісних шаф, обрамлені таким профілем, відрізняються простотою ліній та елегантним зовнішнім виглядом. Як наповнення для рамок можуть використовуватися такі матеріали як МДФ; декоративний, перфорований чи дзеркальний пластик; вітраж, а також кольорове чи прозоре скло, яке може мати різний рельєф та фактуру. При бажанні в одній рамці можна встановити кілька різних матеріалів. Наприклад, в інтер'єрах, виконаних у сучасних стилях, таких як техно або хай-тек, ефектно виглядають кухонні гарнітури з фасадами, в яких комбінується прозорий пластик та матове скло.

Види алюмінієвих рамок

Шляхетний та аристократичний вигляд приміщенню додадуть фасади з профілями, що мають колір шампані, відтінок матового хрому або золота. Такі профілі можуть мати різноманітні форми. Висока жорсткість металевої рамки дозволяє не обмежувати розміри меблів по ширині та висоті, завдяки чому вона надає можливість виготовляти фасади нестандартних розмірів і форм. Переріз профілю може мати закруглені краї, бути вузьким, або навпаки, широким. Завдяки гнучкій структурі таких виробів можна легко створювати гнуті фасади для меблів, які виглядають на кухні дуже вишукано та естетично. 

Всупереч тому, що фасади з алюмінію не можна назвати новинкою, вони тільки-но починають завойовувати свою полярність у масового споживача. У чому полягають основні переваги цих виробів? На відміну від каркасів із МДФ, такі конструкції не бояться вологи, вони прості у догляді, стійкі до корозії та високих температур, завдяки чому можуть бути розташовані неподалік мийки або духової шафи. Рамки виготовляються з екологічно чистого матеріалу із застосуванням найсучасніших технологій. Металеве обрамлення захищає кухонні фасади від бічних сколів, надає їм сучасного зовнішнього вигляду, міцності та довговічності. До того ж ці конструкції стійкі до механічних впливів, подряпин та інших ушкоджень. Вони можуть поставлятися замовнику як у зібраному, так і в розібраному вигляді, тут все залежить від особистих уподобань.

Ви можете замовити кухню з алюмінієвою рамкою будь-якої комплектації та розміру. Потрібна думка спеціаліста? Замовте консультацію у нас на вебсайті. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.