Шафи-купе для гардеробної кімнати

від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
від: 5500 грн/м
Шафи купе на замовлення

Порахувати вартість шафи-купе

Заповніть онлайн-форму та отримайте орієнтовну ціну шафи-купе

Виготовлення шаф купе в гардеробну кімнату на замовлення

У більшості випадків, установку гардеробних шаф-купе роблять у спальні, тому що там зазвичай зберігаються постільні речі та особисті речі, що використовуються щодня. Можливість встановлення дзеркальних дверей також додає зручності, особливо, коли ви збираєтесь кудись. Якщо в спальній кімнаті недостатньо місця, тоді вбудована гардеробна шафа – купе, виготовлена ​​на замовлення, може бути змонтована будь-де, якщо там є площа для її розміщення. Це може бути будь-яка ніша, комора, тому що завдяки різноманітності стильних фасадів — є можливість елегантно вписати її в будь-який інтер'єр!

Наші майстри допоможуть створити ефект красивої стіни, яка ніяк не видасть шафу, проте надійно зберігає всі ваші речі. Ми виготовляємо шафи купе для гардеробних кімнат будь-яких форм та дизайнів. Перегляньте наш каталог, можливо підберете щось і для себе!

Типи дверей

При монтажі шаф-купе в гардеробних з невеликою площею, використовуються розсувні дверні системи. Такі двері не вимагають місця для відкриття, тому що зсуваються безпосередньо вздовж стінок конструкції. А якщо меблі встановлюються в кімнаті з наявністю вільного простору для відкриття стулок – можливе використання дверей.

Найчастіше їх застосовують при встановленні конструкції в спальні, через те, що у загальній кімнаті або коридорі краще мінімізувати огляд вмісту шафи в момент її відкривання. Це можливо лише при встановленні розсувних дверей. За бажанням власника, вбудована гардеробна шафа-купе, що проєктується на замовлення, може бути розроблена з суміщенням обох типів дверей. А облаштування кімнати, відведеної під гардероб, зовсім не передбачає наявності дверних систем.

Якими бувають шафи-купе в гардеробних кімнатах

Основне, що варто знати замовникам: шафа купе для організації гардеробу може бути виготовлена ​​за стандартними або за індивідуальними параметрами. При виробництві можна врахувати будь-які побажання клієнта:

  • Конструкція може бути вбудована чи корпусна. Меблі, що вбудовуються, можуть не мати стінок крім фасаду і надійно кріпляться до стіни при монтажі (таку шафу не можна посунути чи перенести).
  • Корпусні шафи зовні схожі, але внаслідок наявності всіх боковин та стін – легко переставляються на інше місце.
  • Шафа може бути закритого та відкритого типу. Якщо шафа встановлюється у спеціально відведеному для вбиральні приміщенні, то дверцята можна не встановлювати. А якщо конструкція буде вписуватися в інтер'єр як меблі – монтуються розсувні або відкотні двері (при цьому деякі секції можуть залишатися відкритими).
  • Гардеробну шафу купе можна виконати у стилі інтер'єру. Великий каталог матеріалів дає можливість зробити унікальне зовнішнє оформлення вбиральні. Також це дозволяє зробити його потайним (у колір стін).
  • Внутрішній пристрій шафи-купе може бути спроєктований за бажанням клієнта. Модулі для зберігання речей підбираються в залежності від завдань меблів та вимог замовника.

Як рахують ціну шафи купе

При виготовленні шафи купе «під ключ» на підсумкову вартість впливає все: якість матеріалів, їх кількість (залежить від розмірів виробу), а також особливості монтажу. Якщо конструкція встановлюється у складну нішу – це вплине у бік підвищення ціни, відповідно, при встановленні меблів у приміщенні з прямими стінками – націнка не робиться. Також на загальний кошторис впливає кількість та складність модулів для зберігання.

Ми готові розрахувати конструкцію під будь-який бюджет та порекомендувати оптимальне рішення для кожного замовника. Якість усіх представлених у каталозі матеріалів дозволяє сміливо гарантувати надійність конструкцій та тривале збереження зовнішнього вигляду фасадів, навіть якщо виріб буде недорогим.

Ви можете замовити шафу купе в гардеробну будь-якої комплектації та розміру. Потрібна думка спеціаліста? Замовте консультацію у нас на вебсайті. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.