Скляні фасади

від: 11000 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11500 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11500 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 11000 грн/м
від: 12000 грн/м

Порахувати вартість кухні

Заповніть онлайн-форму та отримайте орієнтовну ціну кухні

Нещодавно в дизайні кухонного гарнітура стало популярне використання скляних фасадів. Вони відкривають багато можливостей, щоб створити сучасний, модний і неповторний інтер'єр. Скляні кухонні фасади створять відчуття легкості та невагомості навіть у громіздкій конструкції, а приміщення візуально стане світлішим та просторішим. Глянцева поверхня скла збільшує простір і доповнить багато сучасних кухонь.

Скляні фасади для кухні – це втілення надійності, міцності та витонченості. Вони легко увіллються в інтер'єр, роблячи його природним, і допоможуть втілити сміливі дизайнерські ідеї.

Плюси та мінуси скляних фасадів

Щоб вирішити замовлення кухні зі скляними фасадами, необхідно зважити всі переваги й недоліки, які можуть супроводжувати вас в процесі експлуатації.

Переваги скляних фасадів на кухні

  • Краса скла — безумовна його перевага перед іншими видами фасадів. Скло повністю змінює сприйняття кухні, візуально розвантажує інтер'єр.
  • Зовні здається що такі фасади є крихкими, але це лише ілюзія. Насправді їх обирають за граничну міцність, адже у виробництві залучена технологія загартованого скла.
  • На відміну від інших матеріалів для гарнітурів, скло стійкіше до високих температур, вологи та механічних пошкоджень.
  • За гігієнічністю фасади зі скла є лідерами. Вони не накопичують пил та бруд, а небезпечні мікроорганізми на склі не розмножуються.
  • Багатьох лякає питання практичності. Але, як і будь-які скляні поверхні, фасади легко піддаються очищенню за допомогою спеціальних мийних засобів.
  • Скляні фасади сумісні з будь-якими іншими матеріалами – ДСП, МДФ та натуральним деревом, що робить їх універсальними.
  • При виборі кухні зі скляними фасадами, ви зможете розраховувати на її тривалий термін служби, адже вони практично не схильні до впливу зовнішніх факторів.

Мінуси скла для кухні:

  • Одним з недоліків цих кухонних фасадів є їх велика вартість.
  • Незначний фактор – скло схильне зберігати відбитки пальців своїх власників. Якщо ви не полінуєтеся доглядати фасади хоча б раз на тиждень, то це вас не повинно збентежити. Або є варіант вибрати матове скло.

Види скла для фасадів кухні

У скляних фасадів колосальний вибір кольорів, форм і фактур, а вибирати потрібно виходячи з потреб і стилю вашої кухні. Фасади для кухні зі склом бувають рамкові, безрамкові та частково засклені. Найбільш поширений вид – рамкові, коли лист скла фіксується у невеликий алюмінієвий профіль, тим самим створюючи ефект скляних дверцят. Скло може бути ламінованим, акриловим, триплексом або загартованим.

Існують різні варіанти декорування скла – покриття плівкою, нанесення піскоструминного напилення, вітражі, застосування кольорового та матового скла. На фасад можливе нанесення фотодруку, що зробить вашу кухню унікальною та яскравою. Сучасні технології обробки скла дозволяють створити на фасадах насичені фарби, глибину та реалістичність. 

Ви можете замовити кухню зі скляним фасадом будь-якої комплектації та розміру. Потрібна думка спеціаліста? Замовте консультацію у нас на вебсайті. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.